Software pro fotogrammetrii Trimble / Inpho

Firma PAP&spol. s.r.o. byla dlouholetým obchodním zastoupením firmy Inpho GmbH ze Stuttgartu a dodávala fotogrammetrické programy a hardware pro stereoskopické vyhodnocování do České a Slovenské republiky. Po připojení firmy Inpho GmbH do koncernu Trimble Europe v této činnosti plynule pokračuje.

Uživateli produktů Inpho jsou Zeměměřický úřad ČR, Armáda ČR, VUT v Brně, Univerzita obrany v Brně, Univerzita Palackého v Olomouci, Karlova univerzita v Praze, Národné lesnícke centrum Zvolen, Technická univerzita Zvolen a firmy Georeal s.r.o., Azimut CZ s.r.o., Fotogrammetrie s.r.o., Primis s.r.o., Severní energetická a.s., Severočeské doly a.s. a další.

Přehled programů s odkazy na technické listy

ApplicationsMaster: zastřešující program fotogrammetrického programového systému, další programy jsou z něho spouštěny a využívají společné funkce v něm obsažené.

MATCH-AT: automatická digitální aerotriangulace s rozsáhlou analýzou přesnosti pro zpracování leteckých snímků z rámových kamer. (přejít do E-shopu)

MATCH-ATpushbroom: automatická digitální aerotriangulace s rozsáhlou analýzou přesnosti pro zpracování leteckých rastrových pásů z kamer s řádkovými senzory. (přejít do E-shopu)

inBLOCK: výpočet aerotriangulace metodou vyrovnání bloku svazků s rozsáhlou analýzou přesnosti. (přejít do E-shopu)

MATCH-T DSM: automatická tvorba digitálního modelu povrchu pomocí korelací snímků z leteckých a satelitních kamer, výsledkem je mrak bodů nebo pravidelná mřížka. (přejít do E-shopu)

DTMaster Stereo: velmi výkonný nástroj pro vizualizaci, editaci a klasifikaci mraku bodů s maximální kontrolou kvality digitálního modelu s možností práce ve stereu. (přejít do E-shopu)

DTMaster BuildingAddOn: modul pro interaktivní měření, editaci a kontrolu kvality 3D modelů budov, tvoří rozhraní pro novaFACTORY 3D Pro (nástroj pro administraci 3D modelů budov, vyžaduje databázi Oracle)

LPMaster: nástroj pro zpracování dat z leteckého laserového skenování, provedeného systémem Trimble série AX a z digitálních leteckých kamer

DPMaster: program pro distribuované (na více počítačích současně) zpracování dat v programech MATCH-T DSM a OrthoMaster

OrthoMaster: ortorektifikace bloků leteckých snímků, inteligentní schopnosti true-ortho a interpolace digitálního modelu terénu. (přejít do E-shopu)

OrthoVista: tvorba bezešvé ortofotomozaiky s perfektním barevným vyrovnáním, možnost interaktivní tvorby spojovacích linií mezi snímky operátorem. (přejít do E-shopu)

Samostatné programy a programové balíky:

Summit Evolution: digitální stereofotogrammetrická vyhodnocovací stanice s výstupem do MicroStation a AutoCAD, nebo ESRI. (přejít do E-shopu)

UASMaster: kompletní zpracování snímků z bezpilotních prostředků (dronů) s fotogrammetrickou kvalitou výstupu, zahrnuje aerotriangulaci s autokalibrací kamery, tvorbu digitálního modelu, ortorektifikaci a tvorbu ortofotomapy, možnost spuštění celého procesu jedním tlačítkem a stereoskopického pozorování; využívá funkcí výše uvedených programů, velikost jednoho snímku je omezena na 51 Mpix. (přejít do E-shopu)

LIDAR Box: programový balík pro zpracování mraku bodů z leteckého laserového skenování, zahrnuje programy DTMaster Stereo, SCOP ++ Kernel a SCOP++ LIDAR

DTM Box: programový balík pro zpracování mraku bodů generovaného korelací leteckých snímků, zahrnuje programy DTMaster Stereo a MATCH-T DSM

SCOP++: generování a správa digitálních modelů v celostátním měřítku, vstupní data z fotogrammetrie, leteckého skenování i odjinud.

Další informace naleznete na stránkách Trimble Inpho

Po registraci na stránkách Inpho:
http://www.imaging-download.com/registration_en.html

resp. po přihlášení:
http://www.imaging-download.com/inpho_overview_en,14694,165.html

Můžete přejít na Product Downloads a stáhnout si instalační soubory a související informace:

Všechny programy kromě UASMaster, MATCH-AT, Summit Evolution a TopDM lze spustit jako demoverze bez použití hardwarového klíče.

V 3rd Party Products jsou ovladače a informace k hardwarovým klíčům, doporučené desetitlačítkové fotogrammetrické myši a další informace, v posledním řádku lze stáhnout data pro online školení OrthoVista.

Vedle moderního výkonného softwaru nabízíme též hardware pro stereovyhodnocování na nejvyšší úrovni (monitory 4K / Full HD, 3D myš, počítače, atd.). Nabízíme též digitální kamery a skenery. Rádi Vám předložíme vhodnou nabídku a pomůžeme Vám při řešení problémů (technika, aplikace).

Impressum:

Adresa

PAP & spol. s.r.o.
Vladislava Vančury 1868/14
434 01 Most

Telefon: +420 476 703 516, +420 476 702 361
Fax: +420 476 701 389

E-mail: papaspol@papaspol.cz
Web: www.papaspol.cz

Jednatelé

Ing. Pavel PAP
Ing. Tomáš PAP
Ing. Aleš SOBOTKA
Ing. Michal BRYCHTA

Obchodní rejstřík: Krajský soud v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 634

IČO: 41327021
DIČ: CZ41327021

Poslední aktualizace: 02/2016

PAP a spol. s.r.o. | Vladislava Vančury 1868, 434 01 Most | IČO: 41327021, DIČ: CZ41327021 | Email: papaspol@papaspol.cz | Bezplatná linka: +420 800 100 281